ÇAMUR AT İZİ KALSIN ANLAYIŞI . !

Wext: Tuesday, 05.July. @ 00:00:00 CEST

Mijar:

ÇAMUR AT İZİ KALSIN ANLAYIŞI . !

Çamur atmak çamura en yakın olanların karıdır, çünkü bataklıkta yaşıyanların ellerinden çamurdan başka bir malzemesi olmuyanlar dır bataklıkta çıkma derdi olmuyanalrın kendi ortamında yalnızlıklarını gidermek Temizlikleri kirleterek yaşamaalrını ifa ederler.

Kürt ve Kürdistan Siyasal tarihinde en tahripkar olan bu tipler Ağaçın Kurdu gibi ağacı cerden kemirerek ormanları yok etmeye çalışırlar kendi soyunuda yok ettiklerinin farkinda değiller:

Oysa her ağaç Kurdu zararlı olmak zorunda değil İpek böceğide bir agaç Kurdu dur o üretken çalışkan ve kaliteli ve yararlı bir böcektir.

Oysa bizim bazı sözde Siyasi kişilikler bu böcekler kadar bile üretken ve yararlı olmayı tercih etmemekteler, onlar kendilerine Kürt ve Kürdistani tahrip etmeyi camur atmayı esas almışlar.

Rizgari forumunda Azad Xandilis mahlaslı nın bir yazısında ( Ömer Özmen ) olduğu söylenilen şahsın bu çamur atma işinde kendine Ali Cahit Kiraç, ı hedef seçmiş atışlar yapıyor ancak bu atışları hep karavana atışlar ancak işte, camur at izi kalsın misali, bu ağaç Kurdu görevini yapıyor Bataklıkata başka malzemesi olmuyandan ne beklenir, Gül beklenmemeli bataklıktan.

Gerek Kıraç ı, gerek Adil Duran ın bu konuda yazdıklarını önemli bulduğum içindirki bende bir kaç cümle eklemeyi önemli buldum.

Çamur atmada ustalaştığı anlaşılıyor ”Ömer Özmen” ancak buna bir ucuz ve kalitesiz ustasızlık desek en doğrusu olur.

Önerimiz odurki bu zaafların içinde olanların bu yöntem ve alışkanlıktan vazgeçmeleridir.

Ali Cahit Kira in çamur atılmakla kirlenmiyeceğini anlamıyacak kadar saf olanlar bilmelilerki Kürdistan ın Kızıl parlak sıcak Güneşi bu batakları kurutacağı günler pek uzakta değil.

Yapılacak tek onurlu iş bu kirliliklere karşı daha birlik ve daha onurlu durmaktır.

Asla ama asla Haklı davamızdan vaz geçmemek Halkını ve Ülkemiz Kürdistanı sahiplenmek savunmak bu bataklıkların kurutma mücadelesinde Seyit Riza ların, Şêx Said lerin, Melle Mistefa Barzanî lerin ögüdü ve mirası olarak Bağımsız Birlesik ve Demokratik bir Kürdistana Kavuşuncaya Kadar her onurlu Kürdün Yüreğinde, belleğinde, hafıszasında hep yaşayacaktır hiç bir çamur bu Temiz duygularımızı kirletemez.

Ali Cahit Kiraç, ta emin olmalı ki bu çamurcuların çamuru her defasında geri tepip onları boğacaktır.

Ne sömürgecilerin işgal ve barbarlığı ne ihanetçilerin ihaneti tarihi durduramazlar.
Kürdistan umudumuz hep yaşayacaktır.

Yüce Kürk Ulusuna Saygılarımı Sunuyorum.

05. 07. 2005

İbrahim Demir
Navnîşana ev nûçe jê hatî: PDK-XOYBUN; wiha, di xizmeta, Kurd û Kurdistanê daye : Pirojeya Kurdistana Mezin, Pirojeyên Aborî û Avakirin, Pirojeyên Cand û Huner, Lêkolîna Dîroka Kurdistanê, Perwerdeya Zimanê Kurdî, Perwerdeya Zanîn û Sîyasî, Weşana Malper û TV yên Kurdistane.
http://www.pdk-xoybun.com - www.xoybun.com

Bo ev nûçe navnîşan:
http://www.pdk-xoybun.com - www.xoybun.com/modules.php?name=News&file=article&sid=6379